Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

Haftaiçi

07:00 - 23:00

Cumartesi

08:00 – 22:00

Yerimiz: Konum gelecek

google maps gelecek

Hakkımızda

  • Home  
  • Hakkımızda
Hakkımızda

Kilo almak, kilo vermek, kondisyon arttırmak, eğlenmek, sağlıklı yaşamak. Amaç ne olursa olsun spor yapmak isteyen herkese pek çok alternatif sunabilen Alanya’nın gözbebeği MoveON Fitness Club deneyimli eğitmen kadrosu ile istek ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermektedir.

MoveOn Team

Alanya’nın en prestijli ve en donanımlı spor tesisi Move on fitness club ;2014 yılından bu tarihe kadar üyelerine egzersizi , yaşam tarzı hali getirmeyi amaç edinerek hizmet veriyor.
Türkiye nin tamamında üyelik yenileme oranı en yüksek spor salonu olmamızın en büyük nedeni üyelerimizi tek tek yakından ilgilenerek takip ediyor olmamız ve ve bu konuda alanında profesyonel fitness eğitmenleri,program danışmanları,resepsiyon ve temizlik ekibi ile çalışıyor olmamızdır.

Tesis

Toplamda 2000 m2 alanda hizmet veren tesisimiz Türkiye ve Dünya nın en kullanışlı ekipmanları olan Life fitness aletlerinden oluşmakta ve haftalık olarak 20 saatten fazla grup dersi hizmeti vermekteyiz.
Saunalar , dinlenme alanları ve strelizasyonun en yüksek seviye de tutulduğu tüm genel alanlarımız da üyelerimizin huzurla ve motive olarak egzersiz yapmasını sağlarken ; hizmet konusunda daima yenilikçi ve üye taleplerini dikkate alarak ilerleme doğrultusundayız.
Ekim 2020 itibari ile ailemize dahil ettiğimiz Ankara Sinpaş Altınoran içerisinde yer alan 4.000 m2 alanda hizmet veren yeni tesisimiz markamıza katma değer katmış ve Alanya da çizmiş olduğumuz vizyon hedeflerimizin devamlılığını getirmiştir.
Life fitness ekipmanlarından oluşan makina parkurumuz,2 adet kapalı yüzme havuzumuz, sauna , buhar banyosu, stüdyolarımız ile Ankara nın en iyisi olmak için çalışıyor ve yine Alanya da olduğu gibi üyelerimize egzersizi yaşam tarzı haline getirmiş olmayı hedefliyoruz.

Hedefimiz bulunduğumuz şehirler de en iyi olabilmek için canı gönülden çalışmak ve her yeniliğe ayak uydurarak üyelerimize maksımum fayda sağlayabilmektir.

 

Move on fitness club hayatınıza hareket getirecek.

MOVEONFC

Değerlerimiz

GÜVEN

Motivasyon

Trainer

Analiz

KARARLILIK!

temel gücümüz

Nutritional Guidance
100%
Personal Training
100%
Program Development
100%
Event Co-ordination
100%

Müşterilerimiz hakkımızda ne düşünüyor?

hakan yılmaz

Electrical Engineer

” gelecek “

Haziran 2019

sıla uslu

Graphic designer

” gelecek “

Ocak 2020

Faruk Beyaz

College Professor

” gelecek “

Nisan 2018